Reservble

Що для закладу харчування означає якісний сервіс? Як ви це розумієте і чи працюєте  над всіма його складовими? Насамперед слід розділити всю комунікацію з гостем на 3 етапи:

  1. Перед візитом
  2. Під час перебування у закладі
  3. Після закриття рахунку

На кожному етапі для роботи потрібні різні інструменти та підходи, щоб новий гість залишився задоволеним і став вашим постійним гостем. Тож повернемось до нашого інструменту.

Reservble – CRM система менеджменту резервів столів та гостей. Дозволяє гостям бронювати столи 24 години 7 днів на тиждень лише на вільний час у закладі. Адміністратору це все контролювати та наповнювати заклад у пару кліків. Крім зручного керування розміщенням, доступна важлива аналітика, що допоможе дізнатись які канали залучення гостей працюють краще, а які слід перевірити.

Демо-відео сервісу Reservble

Reservble інтегрується з POS системою та у реальному часі відображає вільні столи для гостей. Ця інформація поєднується з запланованим графіком резервувань столів адміністратора та попередніми резерваціями столів від гостей. Завдяки цьому користувачі, що завітають на сайт ресторану або його соціальні мережі та захотять забронювати стіл побачать лише вільні місця.

Цей інструмент допомагає в роботі на 1 етапі, до візиту до закладу. Резерв стола у гостя займає всього декілька секунд, а якщо це постійний гість закладу, підтвердження буде здійснено автоматично. Забронював стіл та в той же момент отримав підтвердження і без дзвінків та переписок! Ідеальний сервіс, чи не так?

Автоматичне підтвердження резерву

Якщо це новий гість та він не прийшов по попереднім резервуванням декілька раз, тоді система його блокує. В подальшому він не зможе здійснити резерв без розблокування адміністратором. Це захист від несерйозних користувачів та шахраїв.

Головна цінність

Ні один резерв стола не буде пропущений. Причини за якими губляться потенційні гості: зайнята телефонна лінія, неробочий час, не побачили повідомлення у соціальних мережах або будь-які інші.

Припустимо у вас заклад отримує 30-40 резервів на день і 50-70 у вихідні. Якщо поділити у процентах, то 70% телефоном, 30% з соціальних мереж. Проблема роботи SMM, що вони не завжди відповідають вчасно і якщо потенційний гість залишив повідомлення з вечора, а отримав відповідь в обід наступного дня, то з великою вірогідністю він вже забронював в іншому закладі. З досвіду роботи з закладами можу сказати, що в найкращому випадку 10% потенційних резервів губляться (якщо в день більше 100 резервів, то процент загублених може перевищувати 15-20% від загальної кількості). Якщо перерахувати це в гривні з середнім чеком в 500 грн на резерв, то отримаємо приблизно 32 втрачених резервів на тиждень або 16000 грн. Здається не велика сума але якщо підрахувати за рік, отримаємо більше ніж 800 тис гривень. Сума потенційного втраченого прибутку перевищує вартість онлайн сервісу Reservble у десятки разів.

Не втрачайте гостей, користуйтесь правильними інструментами!

Сповіщення

Важливий момент при роботі з подібними інструментами – сповіщення адміністратора про новий резерв та гостя про підтвердження резерву. Тут крім сповіщення гостя про підтвердження резерву адміністратором, ще є нагадування про візит, якщо резерв був залишений заздалегідь. Все заради якісного сервісу та задоволення від гостя.

Адміністратор/ри отримають сповіщення при новому бронюванні та якщо резерв був автоматично підтверджений. Щоб не забути про підтвердження резерву, є нагадування через 15 хвилин про необхідність підтвердження резерву. Ніхто не буде забутим, ні один резерв не буде пропущений.

Канали залучення гостей

Що це і як цим користуватись? Всі ресторатори, без винятку, шукають (або повинні шукати) нові шляхи залучення гостей до свого закладу. А як перевірити звідки прийшов гість? Тут не допоможе адміністратор, офіціант або таролог, необхідно чітке розуміння звідки був заброньований стіл. Якщо ви ознайомились з книжкою “34 канали залучення гостей. Путівник до успіху у ресторанному бізнесі”, то вже повинні розуміти, що більшість з цих шляхів залучення гостей можуть бути відстеженні. Статистика, за якою це можна проконтролювати знаходиться у власному кабінеті ресторатору в Reservble.

Навіщо це потрібно? Тут питання вже до кожного ресторатору окремо. Чи бажаєте знати скільки коштувало вам залучити нового гостя або скільки гостей прийшло з вашого рекламного бюджету у минулому місяці. Вважаю, що ці питання найголовніші і відділ маркетингу, маркетолог або сам власник повинні кожного дня над цим замислюватись. Знайдіть те саме джерело гостей, що зробить бізнес більш успішнішим і кожну копійку вкладену у рекламу збільшить у десятки разів.

Правильний маркетинг, це коли на 1 гривню рекламного бюджету ви отримуєте як мінімум 2 гривні чистого прибутку. Якщо у вас не так, задумайтесь, чи все ви робите правильно.

База гостей

Когось це може здивувати, але величезною проблемою більшості закладів є відсутність бази гостей. Вона десь є але частина в блокнотах, частина на папірцях і частина в робочому телефоні. Теоретично існує але ніякої корисні не приносить.
Ваша база гостей це список лояльної аудиторії, що завжди готова підтримати, зробити замовлення та завітати у гості. Вона поповнюється кожного дня! Сервіс Reservble крім звичайних контактів гостей ще зберігає їх вподобання та частоту відвідувань.

Як це можна використати?

  1. Привітайте гостя у закладі за ім’ям та пропонуйте улюблений напій одразу (якщо ви є власником автомобіля, не раз таке зустрічали на заправках ОККО. Це рівень сервісу, що заслуговує поваги). Як мінімум це приємно, що вас пам’ятають та поважають.
  2. Привітайте з днем народження та зробіть подарунок у вигляді улюбленої страви! Це гарний привід для візиту до закладу. Гість точно не прийде за однією стравою, скоріш за все навіть не один завітає. Вартість SMS до 1 гривні, а чек може бути вище середнього.
  3. Аналізуйте свою цільову аудиторію та як вона змінюється разом зі змінами у меню або зміною цінової політики.
  4. Використовуйте справжню аудиторію для пошуку такої ж самої у соціальних мережах (як це робити вам зможе розповісти будь-який спеціаліст з таргетованої реклами).

Reservble – це розробка нашої команди і ми регулярно працюємо над вдосконаленням системи. Бажаємо бачити наших клієнтів успішними, тому турбуємось, щоб всі функції були корисні. Для нових користувачів діє 30-денний безкоштовний період.

Якщо бажаєте дізнатись подробиці, дзвоніть +380960033434 або тисніть на кнопку і ми з вами зв’яжемось