Планування та шлях до успіху

Цей етап перший по важливості, бо саме зараз необхідно створити план підключення всіх можливих каналів залучення гостей та продумати комунікацію з потенційними гостями по кожному з них.

Перед тим як переходити до планування слід знати свої переваги перед конкурентами та мати загальну стратегію бізнесу де зазначео як саме ми маємо спілкуватись з користувачами онлайн та гостями (Tone of Voice). Ми допомагаємо сформувати цей документ, щоб у майбутньому не виникало ніяких питань.

На етапі планування будемо використовувати книгу, що була написана спецально для тих, хто бажає бачити черги гостей перед дверими свого закладу. Назва цієї чарівної книги “34 канали залучення гостей. Путівник до успіху у ресторанному бізнесі” (за посиланням можна прочитати більш детально про це видання).

Кожен з каналів залучення гостей ми аналізуємо та опрацьовуємо можливість використання саме у вашому випадку. Складаємо всі канали залучення у графік. Після ретельного опрацювання підручника у нашому графіку буде щонайменше 14 каналів залучення гостей. Далі ми поглиблюємось у кожний окремо та розробляємо стартегію комунікації з майбутніми клієнтами. Важливо! Комункація повинна створюватись згідно з загальною стратегією комунікації бізнесу, що була попередньо розроблена.

Після проведенн всіх робіт ми маємо готовий графік та інструкцію як спілкуватись у кожному з них. Згідно цього графіку розробляється технічне завдання для контент менеджерів, SMM та таргетолога. Якщо своєї команди по маркетингу немає в закладі, ми надаємо спеціалістів. Якщо команда є, але власник не розуміє як вона працює, допомагаємо розібратись та налагодити цю роботу завдяки індивідуальному менторству.

Для переходу на наступний етап необхідно щонайменше місяць працювати згідно створеного графіка. Результати можна буде побачити вже за 2-3 тижні, але це тільки початок. Ну що ж, будемо рахувати, що ми з вами вже місяць працюємо і слід переходити до наступного етапу, Аналіз показників.