Google Мій Бізнес

Профіль Google, що це і чому його потрібно зробити зараз?!

Ваш профіль Google схожий на вашу віртуальну вітрину – клієнти можуть бачити робочий час, зображення, відгуки та контактну інформацію. Однак рекомендую зробити крок вепред. За допомогою Google Мій Бізнес ви можете розширити свій профіль у списку Google і охопити більше місцевих потенційних гостей за допомогою SEO, відстежувати ефективність маркетингу та краще взаємодіяти з клієнтами, відповідаючи на відгуки, публікуючи дописи та відповідаючи на будь-які запитання про ваш бізнес.

Готові активувати бізнес-профіль Google для свого ресторану? Чудово! По-перше, переконайтеся, що у вас є профіль компанії. Звідти перейдіть на сторінку Google My Business, виберіть «Створити зараз» і дотримуйтеся вказівок. Після цього знайдіть профіль своєї компанії на Картах Google і натисніть «Заявити права на цю компанію» або «Вам належить ця компанія?». Після цього ваш бізнес-профіль і обліковий запис Google Business Profile буде пов’язано.

Оптимізація Google Мій Бізнес

Приклад відображення профілю Google Мій Бізнес закладу в пошуку Google

Для локальних кафе, барів, ресторанів та загалом будь-яких компаній вкрай важливо, щоб їх побачили місцеві потенційні клієнти. Ось кілька порад для власників закладів харчуваня щодо освоєння пошукових систем:

  1. Заявіть право на аккаунт свого бізнесу.

Якщо ви ще не заявили права на свій обліковий запис у Google Business, зробіть це зараз. Цей крок важливий, оскільки він дозволяє контролювати інформацію про ваш заклад, яка відображається в пошуку Google і на картах Google. Крім того ви зможете отримувати сповіщення про нові відгуки від гостей та швидко відповідати

  1. Завантажте якісні фото

Клієнти, швидше за все, замовлятимуть у ресторані, де є фотографії, тому обов’язково додайте їх до профілю. Додайте фотографії страв з меню, самого меню, інтер’єру ресторану та персоналу. Важливо використовувати тількі якісні фотографії, це ваше обличчя, тому не слід економити на фото контенті. Google відображатиме їх у Пошуку Google, Google Places і Google Maps.

  1. Заповніть всі необхідні поля профілю

Коли потенційні гості шукають ресторан, щоб поїсти, вони часто перевіряють таку інформацію, як години роботи, адресу, опис, веб-сайт, номер телефону та можливість резерву стола. Також переконайтеся, що вказано будь-які зручності (їдальня в приміщенні та/або на відкритому повітрі, Wi-Fi, кондиціонер, паркування тощо), а також заходи безпеки та охорони здоров’я. Переконайтеся, що вся ця інформація відображається у вашому бізнес-профілі Google, щоб потенційні гості знали, чого очікувати, перш ніж прийти до вашого ресторану.

  1. Отримуйте відгуки від гостей

Позитивні відгуки Google — ідеальний спосіб залучити нових клієнтів і отримати кращу видимість в Інтернеті. І кожен задоволений гість дає вам змогу отримати більше 5-зіркових відгуків, тож заохочуйте їх оцінювати ваш бізнес онлайн. Чим краще рейтинг і більше відгуків, тим частіше Google буде рекомендувати в пошуку ваш бізнес.

Приклад відображення відгуків закладу у профілі Google Мій Бізнес
  1. Користуйтесь підказками Google

Google Business Profile Insights — це інструмент, який надає дані про те, як користувачі взаємодіють із вашим лістингом. Використовуйте ці дані, щоб внести зміни до свого профілю та покращити видимість.

  1. Регулярно публікуйте новини до профілю Google Мій Бізнес

Публікації у профілі – це чудовий спосіб поділитися інформацією про ваш кафе, бар або ресторан, зокрема про спеціальні пропозиції та події. Обов’язково включайте в публікації привабливі фотографії та заклики до дії. Додайте в опис страви та точну інформацію. Це також покращить ваші результати у пошуку.
Додайте публікацію у профілі Google до свого маркетингового плану і дотримуйтесь графіку. Щотижня необхідно розміщувати хочаб 1 публікацію, в один і той самий день. Вже за 1-2 місяці ви побачите збільшення трафіку спочатку до профілю Google, потім до закладу.

Новини закладу Google Мій Бізнес

Тепер починайте працювати – активуйте свій Google Мій Бізнес аккаунт, переходьте до бізнес-панелі та приєднуйтесь до найкращих у ресторанній індустрії!

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x