Чи потрібен веб-сайт для ресторану?

Так! Невіть не обговорюється!

Веб-сайт потрібен ресторану і є ключовою частиною бренду. Він може продемонструвати ваш бізнес найкращим чином. Історії, дизайн і вміст допомагають відобразити «атмосферу» вашого ресторану. Розробку веб-сайту можна порівняти з будівництвом фундаменту для будинку тому не слід нехтувати цим. Якщо все ж таки бюджету на старті не вистачає, слід розглянути варіант придбання готової теми на популярних платформах, наприклад WordPress. Один з майдачиків, де можна знайти великий вибір тем для WordPress – ThemeForest. За посиланням одразу побачите перелік доступних тем. Вони швидко налаштовуються і вже готові до роботи. Якщо немає часу на налаштування, вартість такої послуги в середньому коштує від $100 до $250 в залежності від теми.

З бюджетних варіантів ще можу порадити платформи Squarespace та Wix. За щомісячну плату ви отримуєте готовий для роботи веб-сайт (якщо обрати серед безкоштовних тем).

6 причин

чому вам потрібен веб-сайт

Тепер ми пропонуємо вам поглянути на 6 причин, чому вашому ресторанному бізнесу потрібен веб-сайт:

  1. Це допомагає знайти вас

Перше, куди люди звертаються, щоб знайти потрібну інформацію, це Інтернет. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт показувався відвідувачам, коли вони шукають “ресторан поруч зі мною”, створіть для нього сайт. Google любить і допомагає просувати компанії за допомогою високоякісних безпечних веб-сайтів. Такі сайти частіше з’являються в результатах пошуку.

  1. Формування довіри

Наявність сайту сьогодні сприймається як показник надійності та сучасності бренду. Наявність професійного сайту ресторану демонструє серйозність і репутацію вашого бізнесу.

  1. Перегляд меню закладу

Перш ніж завітати в будь-який заклад, користувачі переглядають меню і ціни цього. Крім того, деякі люди мають різні алергії або не вживають певні продукти; вони шукатимуть інформацію про те, чи можете ви врахувати ці обмеження..
Заздалегідь завантажте своє меню на сайт закладу, щоб уникнути конфліктів і максимально відповідати очікуванням відвідувачів. Не забувайте, що ваш сайт, включаючи меню, має бути адаптивним до різних пристроїв (в першу чергу мобільних телефонів).

  1. Мотивація за рахунок “смачних” фото

Наявність власного веб-сайту закладу означає, що ви можете публікувати “смачні” фотографії своїх страв. Назва страви може бути гарною, але це не порівняти з тим, що може передати фотографія, зроблена професіоналом. Мало хто може встояти перед апетитною фотографією улюбленої страви, тому використовуйте апетитні зображення, щоб збільшити продажі та подвоїти кількість відвідувачів.

  1. Резерв столів онлайн

Найкращий варіант для ресторанів, щоб залишатися конкурентоспроможними, — це додати на сайт функцію онлайн-резервів столів. Це допоможе одразу без дзвінків та довгих очікувань на лінії забронювати вільний стіл та отримати підтвердження. В переліку інструментів у розділі “Інструменти” є все, що вам потрібно для цього.

  1. Онлайн замовлення з меню

Чи знаєте ви, що додавання функцій електронної комерції може створити нові джерела прибутку для вашого бізнесу? Наприклад, ви можете продавати подарункові картки на обід у своєму ресторані або продавати набори для самостійного приготування їжі чи просто доставку їжі з меню. Повірте, у вас є багато ідей, якщо ви проявите креативність. Реклама страв у Google допоможе налагодити продажі онлайн та додати нове джерело прибутку. Для найкращих результатів зверніться до професіоналів з налаштування реклами.