ТОП-5 аргументів, щоб почати знімати відео для закладу прямо зараз

Відео зйомка для ресторану

Відео-маркетинг для ресторану

Інтернет наповнений купою коротких, цікавих та не дуже відео. Одної хвилини «смачного» відео може бути достатньо для заклику на резервування столу або онлайн замовлення. Далі я розкажу як використати силу відео-маркетингу для ресторану щоб випередити конкурентів та залучити більше гостей. Чому це важливо та які переваги можна отримати від цього.

Що таке відео-маркетинг?

Перед тим як ми перейдемо до «чому» та «як», давайте почнемо з «що». Що таке відео-маркетинг? Простіше кажучи, це використання відео для просування ваших продуктів і бізнесу, а також для охоплення більшої кількості людей і підвищення залученості в інтернеті.

Також можна використовувати відео-маркетинг, щоб ділитися подіями, у яких бере участь ваш ресторан, розважати або навчати аудиторію. Якщо шукаєте вже зняті відео для використання у своїй рекламі, то пропоную розглянути декілька веб-сайтів Pixabay та Videvo.

ТОП-5 переваг відео-маркетингу

  1. Ви отримаєте більше охоплення на Facebook ніж зі звичайним дописом з текстом та фотографією.
  2. Відео дозволяє показати меню закладу набагато «смачніше» ніж будь-яка фотографія. Це найкращий спосіб показати блюда.
  3. Відео може бути використане для ознайомлення глядача з історією власника бізниса або самого закладу. Проведіть швидкий тур закладом, будівлею закладу та околицями. Поділіться смішними моментами, цікавими історіями пов’язаними з місцевістю, передайте атмосферу закладу.
  4. Відео-маркетинг прискорює SEO просування. Використовуючи відео на своєму веб-сайті ви збільшуєте можливість з’явитись на перших сторінках Google у 53 рази.
  5. Ваш бренд отримає впізнаваність і помітність. Люди запам’ятають ваше ім’я, якщо відео запам’ятається, і, можливо, вам сподобається в соціальних мережах. Наступного разу, коли ваше ім’я з’явиться в одному з їхніх пошукових запитів у Google, вони можуть згадати вас як «ресторан, який зняв це круте відео на Facebook». Це може спричинити ефект снігового кома і вони можуть відвідати ваш веб-сайт, переглянути ваше меню та забронювати столик.

Цей канал залучення гостей можна віднести як до платних, так і до безкоштовних тому що створювати контент можна самостійно або залучивши професіоналів. Крім того, якщо у власника та персоналу розвинені соціальні мережі, тоді можна не купляти рекламу, а просувати за рахунок аудиторії що вже існує. У разі вірусного ефекту, це відео може зробити ваш заклад відомим на весь світ! Експериментуйте та створюйте унікальний контент.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x