Як збільшити активність на сторінці Facebook

Facebook хоче, щоб ви платили за активність на своїй сторінці. Facebook — це компанія, яка має зобов’язання перед своїми акціонерами, а реклама — це її модель доходу. Не можете звинувачувати компанію у поступовому зниженні органічного охоплення, оскільки продаж реклами є основою їхньої бізнес-моделі.

            Зараз я покажу вам 4 способи безкоштовно збільшити органічне охоплення сторінки вашого закладу на Facebook.

1. Пропонуйте цінність.

Маркетинг повинен включати розіграші (Goveaways) купонів, знижок. Користувачі цінять пропозицію і це збільшить залученість аудиторії до вашої сторінки. Їм потрібно розуміти, що вони важливі для вас та подарунок це саме те, до підтвердить їх сподівання.

На додачу до розіграшів, інша форма подачі цінності це поширення контенту, наприклад рецептів страв, лайфхаків з кухні та секретів приготування, що можуть бути цікавими для підписників.

Додайте до свого контент плану цю рубрику та регулярно давайте цінність для своїх підписників. Як приклад корисних порад, можна розкрити такі теми:

 • Як приготувати курячий суп-локшину менш ніж за 20 хвилин?
 • Чого дійсно хочуть жінки на День Святого Валентина?
 • Діліться цитатами, що стосуються вашого бізнесу та аудиторії.

Не забувайте про дописи, що продають. Публікація про продаж – це публікація, яка містить повідомлення, спрямоване на просування або продаж продукту чи послуги. Наприклад:

– Завтра День святого Валентина… замовте своєму коханому піцу у формі серця… Лише 299 гривень … Безкоштовна доставка по місту… Оформіть замовлення вже зараз!

– Присвятіть цю неділю собі … Почніть свій ранок зі смачного сніданку на нашій терасі.

Міксуйте публікації для продажу з інформаційними та розважальними у співвідношенні 1:3; 1 публікація, що продає, 3 що дають цінність.

2. Запитання до аудиторії.

Запитання – чудовий спосіб підвищити взаємодію Facebook із вашими клієнтами та шанувальниками. Це найпростіший і один із найкращих способів змусити людей відповідати на ваші публікації. Клієнти та підписники відчують причетність і захочуть брати участь у розмові.

Визначте типи запитань, які ви ставите, у своєму маркетинговому плані ресторану. Нижче наведено кілька хороших прикладів питань, які можна поставити.

 • Яка ваша улюблена страва?
 • Що ви більше полюбляєте, піццу або пасту?
 • Якому напою ви віддаєте перевагу під час їжі: пиво, маргарита чи вино?
 • Як довго ви маринуєте курку?
 • Що вас по справжньому мотивує дати чайові офіціанту?
 • Як ви вважаєте, що нам треба покращити у закладі?

Головне – ставити релевантні запитання, які зв’яжуть ваших клієнтів і підписників і спонукатимуть їх брати участь у розмові. Знаючи своїх клієнтів і шанувальників, ви можете ставити запитання, які зацікавлять їх.

3. Конкурси у Facebook

Конкурси – ще один чудовий спосіб збільшити залученість у Facebook. Конкурси винагороджують відданих шанувальників і викликають ажіотаж. Користувачі часто відвідуватимуть вашу сторінку у Facebook, щоб дізнатися, чи вони перемогли, чи ви проводите новий конкурс.

Як зробити конкурс? Розберемо по крокам

 1. Оберіть приз, який готові надати переможцю
 2. Придумайте умови участі в конкурсі
 3. Створіть публікацію у Facebook з інформацією про приз та умови участі
 4. Поширюйте допис серед підписників, своїх друзів і попросіть персонал теж поширите у своїх соціальних мережах
 5. Слідкуйте за результатами
 6. Не порушуйте правила Facebook

Висновок.

Кожен заклад унікальний. Маркетинговий план, який підходить вам, може не підійти всім іншим і навпаки. Однак кожен із цих кроків допоможе побудувати структуру для збільшення залученості підписників і конверсії на сторінці вашого ресторану на Facebook.

Ключ до успіху у взаємодії з вашими підписниками на Facebook полягає в реалізації кожного з цих кроків, його тестуванні вимірюванні ефективності та внесенні коригувань для збільшення взаємодії з клієнтами та підписникми з часом.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x