Чому не слід нехтувати TripAdvisor?

Чому це важливо для закладу харчування?

Це ще одна можливість для реклами бізнесу.  Дізнайтеся, які люди найчастіше відвідують ваш ресторан, виділіть трохи часу, щоб поспостерігати за гостями, що відвідують заклад, і зрозумієте, на яку аудиторію орієнтуватися. Для цього ще можна використати Reservble, що аналізує кожного користувача, який бронює стіл.

Потім оновіть опис ресторану, щоб він відповідав цільовій аудиторії. Наприклад, якщо ви помітили, що у закладі обідає багато сімей, переконайтеся, що у характеристиці компанії TripAdvisor вказано, що ви сімейний ресторан.

Якщо заклад приваблює багато мандрівників, майте на увазі, що вони, швидше за все, експериментуватимуть із вибором їжі, на відміну від сімей. Як мандрівники приймають рішення про харчування? Вони хочуть бути здивованими та спробувати речі, які б не зробили вдома. Скористайтеся новими враженнями та кухнею, щоб змусити туристів повертатися.

Як працює рейтинг TripAdvisor?

Щоб зрозуміти, чому рейтинг TripAdvisor важливий, потрібно дізнатися, як він розраховується. TripAdvisor називає це рейтингом популярності та базує його на трьох факторах: якості, кількості та актуальності відгуків, які ви отримуєте. Також важливо, наскільки послідовними є ці огляди протягом тривалого часу. Розберемо це крок за кроком.

Якість

Обчислюється відповідно до кількості бульбашок, які гості вибирають, коли залишають відгук. Природно, якщо бізнес має більше відгуків із 5 бульбашками, він матиме вищий рейтинг, ніж той, хто має відгуки з 4 бульбашками.

Кількість

Хоча кількість також важлива, це ніщо без якості. Кількість відгуків має значення лише для того, щоб зробити заклад релевантним порівняно з іншими. Однак якщо у вас 2000 відгуків, це не означає, що ви матимете вищий рейтинг TripAdvisor, ніж ресторан із 1000.

Актуальність

Актуальні відгуки кращі для вашого бізнесу, ніж попередні, оскільки вони новіші та точніші. Незалежно від того, хороші чи погані старі відгуки, вони не будуть рахуватися так само, як нові відгуки, але вони все одно будуть видимі для всіх потенційних клієнтів.

Хоча точна формула рейтингу TripAdvisor недоступна для громадськості, вона є сумішшю цих трьох факторів разом із їх постійністю з часом.

Чому відгуки важливі?

Усе зводиться до статистики, яку ми маємо на основі даних TripAdvisor. Ресторани з понад 20 відгуками отримують вдвічі більше залучення, ніж ті, у яких відгуків немає. Більше того, наявність понад 40 останніх відгуків забезпечує втричі більше залучень на TripAdvisor.

Однак отримати відгуки – це ще не все. Відповідати на них не менш важливо, тому що відгуки з відповідями ще ефективніші.

Ваш рейтинг TripAdvisor, на який безпосередньо впливає кількість відгуків, які ви отримуєте, може залучити ще більше клієнтів. Клієнти на 71% частіше відвідують ресторан, середній рейтинг TripAdvisor якого становить чотири або більше бульбашок.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x