34 канали продаж

Путівник до успіху у ресторанному бізнесі

Рестораторе, зверни увагу, що процес залучення гостей це один з головних етапів роботи закладу харчування. Круте меню та мільйони гривень вкладені в інтер’єр не зможуть конкурувати з системою маркетингу, що працює над залученням гостей 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Завдяки своєму 15 річному досвіду у маркетингу та останнім 4 рокам вивчення саме ресторанної галузі була створена ця книга. Це підбірка з 34 каналів продажу, що будуть актуальні саме сьогодні для будь-якого закладу. Достатньо задіяти хочаб половину, щоб побачити гарні результати.

Зміст книги “34 канали залучення гостей. Путівник до успіху в ресторанному бізнесі”

Як наведено вище, книга ділиться на 2 частини – платні канали залучення гостей та безкоштовні. Щодо безкоштовних каналів залучення гостей, то це саме те, що вже сьогодні можна використати самостійно і отримати результати. Так, безкоштовні це умовно, бо все одно необхідно витратити кошти на створення контенту або виділити час на творчу роботу (написання текстів та заповнення профілю у сервісах). Час коштує грошей, тому його потрібно витрачати максимально продуктивно. Ця витрата часу неймовірно насичена користю.

Платні канали залучення потребують крім контенту, професійного підходу, ще й рекламного бюджету. Якщо витрачається бюджет, потрібно відслідковувати скільки гостей прийшло і скільки вони витратили. Як це зробити? Ця інформація теж присутня у виданні.

Платні канали залучення гостей, пошуковий маркетинг.

Кожен розділ включає детальний опис, як працювати з цим каналом залучення гостей та, де можливо, цікаві приклади. Приклади здебільшого європейські та американські, але я сподіваюсь, що з часом у нашій країні ресторанний маркетинг теж почне розвиватись і буде більше цікавих підходів до залучення гостей.

Чому слід ризикувати та робити креативну рекламу? Кожен креатив це можливість завіриситись в их ваших інтернетах та отримати шалену популярність за копійки (відносно). А що найгірше може трапитись? Поганий креатив завжди можна видалити або переграти іншим. Головне не нашкодити репутації.

Заключне, про що хочу розповісти, це інструменти. В кінці книги я додав найважливіші інструменти, що знадобляться для роботи зі всіма каналами залучення гостей. Більшість має безкоштовні тарифи, тестові періоди, тому спробуйте, а потім вирішуйте.

Якщо бажаєте придбати книгу в печатному вигляді (з можливістю нотаток, що дуже важливо при активній роботі над своїм бізнесом), вартість видання складає

599 грн

телефон для замовлення +380960033434 (WhatsApp, Telegram, Viber)

Якщо бажаєте отримати електронний варіант в якому немає можливості залишити нотатки, але завжди з вами у кишені (в телефоні), вартість

499 грн

При наявності книги в печатному вигляді, відправка в той же день. Якщо книжки в наявності немає, 3-5 днів.

Вартість книги окупається вже за перші дні використання! Перевірено на наших клієнтах.

Супровід у впровадженні

Якщо вам необхідний супровід у впроваджені цих знань, ми надаємо таку послугу. Разом аналізуємо ваш бізнес та визначаємо можливі канали залучення гостей, розробляємо план та графік його виконання.

Зустрічі з ментором відбуваються онайлн, 3 рази на тиждень по 1-1,5 годині. На зустрічі ми плануємо наступні 2-3 дні та аналізуємо результати минуого періоду.

Мета такого супровіду – дати розуміння як працює маркетинг, як керувати та контролювати всі процеси. У кінці кожного місяця ми фіксуємо результати у Excell та порівнюємо з минулим місяцем.

З нашого досвіду перші місяці найпродуктивніші і можуть принести від 20% збільшення обігу коштів та кількості гостей. В подальшому мінімальне щомісячне зростання обігу на рівні 5-10%.

Якщо бажаєте дізнатись подробиці, дзвоніть +380960033434 або тисніть на кнопку і ми з вами зв’яжемось